Malta
Malta
Dil Okulları
Malta Yaz Okulları
Maltada Yasam
Malta Hakkında
Bize Ulaşın
 
Destek

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Edu Malta (www.edumalta.com) (bundan böyle Edu Malta olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple İngiltere Dil Okulları 'un kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:
Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi İngiltere Dil Okulları Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini İngiltere Dil Okulları ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece İngiltere Dil Okulları veri tabanında bulunmaktadır. İngiltere Dil Okulları 'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem İngiltere Dil Okulları , hem de İngiltere Dil Okulları 'un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir. 

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması 

İngiltere Dil Okulları , kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır. 

Bilgilerinizin Paylaşımı 

İngiltere Dil Okulları Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da İngiltere Dil Okulları tarafından paylaşılmamaktadır. Sabancı Holding, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve İngiltere Dil Okulları olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen İngiltere Dil Okulları veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. İngiltere Dil Okulları , kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir: 

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise, 

B) İngiltere Dil Okulları 'ın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, 

C) Kullanıcının, İngiltere Dil Okulları 'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, 

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, 

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. 

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek İngiltere Dil Okulları portalındaki on line aktivite, gerekse İngiltere Dil Okulları ’a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece İngiltere Dil Okulları tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine İngiltere Dil Okulları aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. 

İngiltere Dil Okulları şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. 
Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. İngiltere Dil Okulları , yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. 

" Edu Malta (www.edumalta.com) web sitesi" veya "Web Sitesi"; Edu Malta (www.edumalta.com) 'ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. Lütfen Edu Malta (www.edumalta.com) web sitesi'ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

Malta Vizesi Nalta Hakkında Malta Dil Okulu
Malta | Malta Yaz Okulları | Malta'da Yaşam | Malta Dil Okulu | Malta Vize | Yaz Okulları | Bize Ulaşın | Privacy and Term
Malta Para Birimi | Malta Nerede | Malta'da Gece Hayatı | Malta Adası | Malta'da Eğitim | Malta Yaz Kursu | Sitemap | Sitemap